BİZ KİMİZ?

Nazım Serin Psikolojik ve Kurumsal Danışmanlık, 29 yılı aşan deneyimiyle kurumlardaki yönetici ve diğer çalışanlara, aile ve çiftlere, yetişkin ve ergenlere danışmanlık hizmeti veren; bu alanlarda özgün ve etkili eğitim ve gelişim programları üreterek uygulayan bir kuruluştur.

Verdiğimiz Hizmetlerle;

  • Kurumların ve tüm çalışanların gelişim ve verimliliğine optimum düzeyde katkı sağlamayı,
  • Psikolojik destek ve danışmanlık ile kişilerin yaşam kalitesi ve mutluluğunu artırmayı hedefleyen bir firmayız.

Kurumsal Çözümlerimizde;

  • İş Psikologluğu (Kurum Psikologluğu) ve Çalışan Destek Merkezi (ÇDM) uygulamalarını özgün modeller olarak geliştiren, Türkiye’de hayata geçiren ve yaygınlaşmasına öncülük eden ilk kuruluş olarak pek çok sektörden beslenen ve sürekli gelişen deneyimlerimizden güç alıyoruz.
  • Bu deneyimlerimizi psikoloji, insan kaynakları yönetimi ve diğer davranış bilimleri alanındaki güncel gelişmelerle birleştirerek her şirketin kendi ihtiyaçlarına özel çözümler üretmeyi ilke ediniyoruz.
  • Kurumların sistemsel verimliliğini, tüm çalışanların performans ve motivasyonunu artıran iyileştirme, geliştirme ve destek çalışmalarını İş Psikologluğu (Kurum Psikologluğu) uygulamalarıyla en etkili şekilde sağlamaktayız.

Bireysel Çözümlerimizde;

Güçlü bir mesleki altyapıya sahip uzmanlarımızla etik, bilimsel ve deneyime dayalı bir yaklaşımla;

Yetişkin, ergen, aile ve çiftlerin yaşadığı kaygı, öfke, çatışma, mutsuzluk vb. duygusal problemler, okul sorunları, yaş dönemi sorunları, psikolojik kökenli bedensel şikâyetler, aile içi çatışmalar, ilişki problemleri, evlilik öncesi kaygılar, boşanma ve boşanma sonrası zorluklar gibi pek çok konuda destek sağlamaktayız.

VİZYONUMUZ

Deneyimlerini bilimsel bilgiyle birleştirerek kurumlara ve bireylere sunduğu etkili hizmetlerle daha yetkin ve kendisiyle barışık bireylerden oluşan bir topluma ulaşılmasına katkı yapan, ülkemizde öncülüğünü yaptığı İş Psikologluğu ve Çalışan Destek Merkezi uygulamalarıyla paydaşlarına ve bu alanda çalışmak isteyenlere esin kaynağı olmayı sürdüren kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kurumlardaki insan kaynağının, bireysel danışanların, ailelerin ve davranış bilimleri alanındaki profesyonellerin ihtiyaç duydukları alanlarda farkındalıklarını, yetkinliklerini, yaşam kalitelerini geliştirmeleri amacıyla pratikten gelen zenginliği bilimsel yöntemlere bağlılık ilkesiyle dikkate alan eğitsel, kurumsal ve psikolojik danışmanlık hizmetleri sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

  • İnsana Saygı
  • Sorumluluk
  • Sürekli Gelişim
  • Bilimsel İlkelere Bağlılık
  • Etik İlkelere Bağlılık
UA-93908679-1